Monthly Archives: Srpen 2013

Posílení sítě tříděných odpadů

Rada města dne 27.8.2013 schválila posílení sítě tříděných odpadů. Vznikne nové kontejnerové stání v lokalitě „Křivoklátská vyhlídka“. Dále bude doplněn kontejner na dvojsklo v ul. Jabloňová.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Posílení sítě tříděných odpadů

Rekonstrukce kotelny – „Početka“

TSNS zajistily rekonstrukci kotelny v budově bývalé „Početky“, jejíž stav byl dlouhodobě zcela nevyhovující. Místo 2 „údajně vytopených kotlů z Polska“ a odkouřením v rozporu s normami nově zrekonstruovaná kotelna obsahuje: – 2 kondenzační kotle (každý s výkonem až 109%) … Pokračování…

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rekonstrukce kotelny – „Početka“

Dokončena oprava kanalizace – Rakovnické sídliště

Dokončili jsme opravu kanalizace v Rakovnickém sídlišti před domem č.p. 670. V rámci rekonstrukce byla dále svedena dešťová voda do vsakovacích galerií o objemu 4m3. Taktéž byl opraveny chodníky.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dokončena oprava kanalizace – Rakovnické sídliště

Výměna svítidel ul. Křivoklátská (sídliště)

Vyměnili jsme svítidla v ulici Křivoklátská (sídliště). Aktuální stav k 8.8.2013: (červená: již vyměněná, modrá: v plánu k výměně)

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výměna svítidel ul. Křivoklátská (sídliště)

Výměna strojních česlí – čistírna odpadních vod

Čístírna odpadních vod bude vybavena novými moderními strojními česli. Nové česle mají lepší čistící mechanismus, který zajistí, že se do další fáze biologického čištění nebudou (jako doposud) dostávat hrubší nečistoty. Tyto nečistoty pak způsobují provozní komplikace (ucpané potrubí, zadřená čerpadla). … Pokračování…

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výměna strojních česlí – čistírna odpadních vod