Od 1.7.2011 provozují veřejné osvětlení Technické služby Nové Strašecí, s.r.o.

Nefunkční veřejné osvětlení- Pecínovská ul.

Dne 20.11.2013 došlo v souvislosti se stavební činností k přerušení kabelu veřejného osvětlení v ul. Pecínovská. Oprava bude následovat neprodleně.

| Komentáře nejsou povoleny

Oprava poruchy na VO + nové svítidlo

Ve čtvrtek 7.11.2013 byla dokončena oprava poruchy na veřejném osvětlení v lokalitě Rabasova, Obětí Okupace, Rudská. Jednalo se o přepálený hliníkový kabel. Kabel byl nahrazen novým měděným a do místa křižovatky byla při té příležitosti instalována nová lampa.

| Komentáře nejsou povoleny

Nová svítidla veřejného osvětlení

K dnešnímu dni přibyly další úseky vyměněných úsporných svítidel veřejného osvětlení. Konkrétně část ul. U Stadionu, část ul. Lomená. Taktéž proběhla rekonstrukce svítidel v úseku Komenského nám. k ul. Poděbradova. aktuální mapa již vyměněných svítidel

| Komentáře nejsou povoleny

Výměna svítidel veřejného osvětlení

K dnešnímu dni přibyly další úseky vyměněných úsporných svítidel veřejného osvětlení. Konkrétně část ul. Karlovarská (od Lidlu po ul. Havlíčkova), Nerudova, Vrchlického. Pokračovat se bude ulicí Ke stadionu. aktuální mapa již vyměněných svítidel

| Komentáře nejsou povoleny

Výměna svítidel ul. Křivoklátská (sídliště)

Vyměnili jsme svítidla v ulici Křivoklátská (sídliště). Aktuální stav k 8.8.2013: (červená: již vyměněná, modrá: v plánu k výměně)

| Komentáře nejsou povoleny