Monthly Archives: Listopad 2013

Nefunkční veřejné osvětlení- Pecínovská ul.

Dne 20.11.2013 došlo v souvislosti se stavební činností k přerušení kabelu veřejného osvětlení v ul. Pecínovská. Oprava bude následovat neprodleně.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nefunkční veřejné osvětlení- Pecínovská ul.

Nový zametací vůz RAVO 560 STH

TSNS získaly do majetku nový čistící vůz od firmy RAVO. Tento stroj nahradí 21 let starý zametací vůz typu AVIA. Od zahájení prací na žádosti o dotaci do dodání uběhlo 2 roky a 7 měsíců. Administrativní proces běhu této žádosti … Pokračování…

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nový zametací vůz RAVO 560 STH

Oprava poruchy na VO + nové svítidlo

Ve čtvrtek 7.11.2013 byla dokončena oprava poruchy na veřejném osvětlení v lokalitě Rabasova, Obětí Okupace, Rudská. Jednalo se o přepálený hliníkový kabel. Kabel byl nahrazen novým měděným a do místa křižovatky byla při té příležitosti instalována nová lampa.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oprava poruchy na VO + nové svítidlo

Úklid listí s novým stojem

TSNS nyní nově provádí úklid listí z travnatých ploch mnohem více efektivněji. Multifunkční sekačka v kombinaci s fukarem odklidí listí a vysype do přistaveného kontejneru rychleji, než-li pomocí „hrábí“.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úklid listí s novým stojem

Kráděže kovových kanálových vpustí…

Upozorňujeme občany, že opět dochází ke krádežím kanálových vpustí. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu na komunikacích. Náprava byla již vyřešena. Místo kovových vpustí byly dány plastové. Jeden kus stojí Kč 3500,-. PS: kterápak sběrna surovin asi tak kanálové vpusti … Pokračování…

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kráděže kovových kanálových vpustí…